Side Orders
-
Chips & Salsa
- Regular price
- $3.49
- Regular price
-
- Sale price
- $3.49
- Unit price
- per
- Regular price
- $3.49
- Regular price
-
- Sale price
- $3.49
- Unit price
- per
-
Mexican Rice
- Regular price
- $3.25
- Regular price
-
- Sale price
- $3.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $3.25
- Regular price
-
- Sale price
- $3.25
- Unit price
- per
-
Refried Beans
- Regular price
- $3.25
- Regular price
-
- Sale price
- $3.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $3.25
- Regular price
-
- Sale price
- $3.25
- Unit price
- per
-
Flour or Corn Tortillas
- Regular price
- $1.25
- Regular price
-
- Sale price
- $1.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $1.25
- Regular price
-
- Sale price
- $1.25
- Unit price
- per
-
Mexican Rice & Cheese
- Regular price
- $5.25
- Regular price
-
- Sale price
- $5.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.25
- Regular price
-
- Sale price
- $5.25
- Unit price
- per
-
Sour Cream
- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
- Sale price
- $1.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
- Sale price
- $1.50
- Unit price
- per
-
Pico De Gallo
- Regular price
- $1.99
- Regular price
-
- Sale price
- $1.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $1.99
- Regular price
-
- Sale price
- $1.99
- Unit price
- per
-
Tomatillo Salsa
- Regular price
- $1.99
- Regular price
-
- Sale price
- $1.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $1.99
- Regular price
-
- Sale price
- $1.99
- Unit price
- per
-
Avocado
- Regular price
- $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- $3.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- $3.50
- Unit price
- per
-
French Fries
- Regular price
- $2.79
- Regular price
-
- Sale price
- $2.79
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.79
- Regular price
-
- Sale price
- $2.79
- Unit price
- per
-
Corn Tortillas
- Regular price
- $0.99
- Regular price
-
- Sale price
- $0.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $0.99
- Regular price
-
- Sale price
- $0.99
- Unit price
- per
-
Pickled Jalapenos
- Regular price
- $1.25
- Regular price
-
- Sale price
- $1.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $1.25
- Regular price
-
- Sale price
- $1.25
- Unit price
- per